Понедельник, 11.12.2017, 03:27
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Віртуальна галерея

Категории раздела
Зовнішнє незалежне оцінювання [5]
Свята [22]
Конкурси [24]
Інформація [104]
Файли [6]
Національно-патріотичне виховання [42]
Шкільне життя [1]

Погода

Банери

  • 2016-2017 навчальний рік
    Переможці ІІ (міського) туру Всеукраїнських олімпіад

     

    Сущенко Наталія, учениця 11-А класу  посіла ІІІ місце в міській олімпіаді з біології (учитель Смиковська Тетяна Миколаївна)

    Шевченко Каріна, учениця 10 класу  посіла ІІІ місце в ІІ етапі  ІV Міжнародного

    мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка (учитель Гандзюк Жанна Миколаївна)

     

    Мозуль Олена, учениця 6 класу посіла ІІ місце в ІІ етапі  ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка (учитель Гандзюк Жанна Миколаївна)

    Сущенко Наталіа  учениця 11-А класу посіла ІІІ місце в ІІ етапі   ХІVМіжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика (учитель Чабанюк Зоя Романівна)

     Бафанова Маріята Васильєва Анастасія  учениці 10 класу  стали переможцями міського етапу краєзнавчої  конференції  «Моя Батьківщина Україна ( Науковий керівник: Мірошник Л.П.)


    Переможці міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України

     

    П.І. учня

    Школа, Клас

    Місце

    Науковий керівник НДР

    1.

    Сущенко Матвій

    ЕЗОШ №4,

    11-Б

    ІІ

    Бондажевський Петро Михайлович

    2.

    Бофанова Марія

    ЕЗОШ №4,

    10

    ІІІ

    Васильєва Ірина Олександрівна

    3.

    Шевченко Карина

    ЕЗОШ №4,

    10

    І

    Гандзюк Жанна Миколаївна

    4.

    Маланчак Анастасія

    ЕЗОШ №4,

    10

    ІІІ

    Бондажевський Петро Михайлович


    Вітаємо всіх учасників конкурсу "Бобер"! 

     

    Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп"ютерної грамотності "БОБЕР"
     
    Вітаємо переможців!

     

    - відмінний результат:учні 4-х класів  
    Баранова Наталія, Войтенко Вероніка, Прусакова Анастасія, Письменний Олексій,Добровольський Дмитро, Мітуріч Поліна, Ситніков Даніїл,

    учні 3-х класів 
    Тимофєєв Іван, Макаренко Анастасія, Шенсевич Віктор 

     

    Запрошуємо в наступному році прийняти активу участь в змаганнях!

     

     
    Єдина Країна

    Ми - українці!

    Проект "Енергоефективна школа"

    Проект "Вчимося жити разом"

    Наші сайти
  • Створюємо свії проекти
  • 4-А клас
  • Блоги та сайти учнів
  • Блоги та сайти учнів
  • Cайти вчителів школи
  • Портфоліо вчителів

  • Експрес-уроки

    Банери
    ”Національна ”Національна

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Наші друзі
  • Національна бібліотека
  • ЕНВК №1
  • ЕЗОШ №2
  • ЕБГ "Гармонія"
  • ЕБЛ
  • ЕНВК №5
  • ЕЗОШ №7
  • ЗІІТ
  • ЕНМЦ
  • ЦОППМ
  • ЦДЮТ
  • ЗапоВики
  • Центр социальных служб СДМ

  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Наше опитування
    Там де народився - там і пригодився
    Всего ответов: 98

    Архів новин

    Copyright MyCorp © 2017Создать бесплатный сайт с uCoz